Sludinājums ir beidzies 30/05/2017.

Kontaktpersona ilze

http://lib.lv/1936

66051794

Ikdienas dinamiskajā un dažkārt tik aizņemtajā dzīves ritmā ir svarīgi, lai vienmēr līdzās būtu stabili un uzticami acu raugi. Tieši tādi ir Optika Italiana salonveikalos piedāvātie Starck Eyes briļļu un saulesbriļļu kolekcijas modeļi, kas saglabās savu formas un dizaina funkcionalitāti arī pašās negaidītākajās situācijās.
Pateicoties inovatīvajai ”flex” sistēmai, Starck Eyes briļļu kājiņām tiek nodrošināta teju neierobežota kustību brīvība, kas ļauj tās izliekt 360 grādu leņķī. Šāds risinājums būtiski samazina briļļu salaušanas risku un aiztaupa raizes to ikdienas lietošanā. Brillēm piemītošā fleksibilitāte noteikti patiks ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem, kas dažkārt tā priecājas par iespēju ”paspēlēties” ar vecāku stilīgajiem briļļu rāmjiem.
Starck Eyes briļļu ietvari – tas ir kas vairāk kā tikai augsta kvalitāte, gaumīgs krāsu kolorīts un pārdomātas detaļas. Zīmola radītājam Philippe Starck tā ir misija par produktu, kas būtu ne tikai skaists un moderns, bet arī ētisks, videi draudzīgs, iespējams, nedaudz neierasts, un pats galvenais – atbilstu aktīvas personas dzīvesstilam. Vienmēr soli priekšā!
http://optikaitaliana.lv/kolekcijas.php?p=117

09/05/2017, # , Rediģēt