Объявления истек на 26/04/2017.

Контакт ilze

http://lib.lv/ru/1929

66051794

Pavasaris Optika Italiana salonveikalā ir atnācis līdz ar jaunām un modernām briļļu kolekcijām, kas priecē gan ar to gaisīgo vieglumu, gan piesātināto toņu kolorītu. Kā viena no tādām ir pazīstamā ASV modes mākslinieka Michael Kors vasaras iedvesmotā kolekcija, ko raksturo divu toņu tandēms un pārsteidzoši krāsu salikumi.
Jau kopš 1981. gada Michael David Kors ir pazīstams ar savu izsmalcināto gaumi un dizaina estētiku, specializējoties augstākās kvalitātes aksesuāru un sporta apģērbu ražošanā. Dizainera lielisko darbu un uzticību mākslai apliecina neskaitāmas modes industrijas balvas un prestiži apbalvojumi,kas palīdzējuši turpināt pilnveidot nu jau par ikonu kļuvušo modes zīmola impēriju.
Šajā sezonā Michael Kors aicina uzvilkt brilles rozīgos ietvaros un paskatīties uz pasauli romantiskā ziedu atspulgā. Vai tieši pretēji – lūkoties pēc tumši tonētiem vai kristāldzidriem stikliem, kas akcentēti intensīva spektra briļļu rāmī.
Ievērojot formas tīrību un paļaujoties uz klasiskām dizaina vērtībām, jaunie ietvari ir kā radīti ikdienas greznības baudīšanai. Nav šaubu – persona, kas uzticīga Michael Kors mūsdienīgajai klasikai, ir apveltīta ar lielisku gaumi un nevainojamu stila izjūtu!
http://optikaitaliana.lv/kolekcijas.php?p=152

05/04/2017, № , Редактировать